KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12872133
nr 1287 2133
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Etsningar, 2 st. Hästar. Signerad, 1923. Motivet: 18x22 + 23x33
Kondition: ramskada
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:55:44
4/11 12:39:57
150 kr
11/11 09:38:40
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund